Grisrådgivarna

Nätverk för produktionsrådgivare

Medlemmar i nätverket Grisrådgivarna

Via företagslänkarna hittar du mer kontaktinformation 

Anna Molander, Hushållningssällskapet Norrbotten-Västerbotten, anna.molander(knorr)hushallnignssallskapet.se

Camilla Hallgren, Gård&Djurhälsan, camilla.hallgren(knorr)gardochdjurhalsan.se

Elin Karlsson, Gård&Djurhälsan, elin.karlsson(knorr)gardochdjurhalsan.se

Elizabeth Hogen, LUDVIG&CO, Liza.Hogen54(knorr)gmail.com 

Ingela Löfquist, HIR Skåne, ingela.lofquist(knorr)hushallningssallskapet.se

Ingvar Eriksson, Gård&Djurhälsan, ingvar.eriksson(knorr)gardochdjurhalsan.se 

Jessica Sandberg, Griskonsult, jessica.sandberg(knorr)griskonsult.se

Karin Olsson, Gård&Djurhälsan, karin.olsson(knorr)gardochdjurhalsan.se

Maria Ivarsson Schartau, LUDVIG&CO, maria.ivarsson.schartau(knorr)ludvig.se

Maria Kihlstedt, Maria Kihlstedt, maria(knorr)kihlstedt.com

Maria Malmström, Griskonsult, maria.malmstrom(knorr)griskonsult.se

Robert Paulsson, LUDVIG&CO, robert.paulsson(knorr)ludvig.se 

Sara Johansson, Kråkerum Agrikonsult, sarah(knorr)krakerum.se